Інформаційно-методичні матеріали для педагогів

Шановні вчителі та вихователі!

Як ви знаєте, Міністерство охорони здоров’я організовує широкомасштабну кампанію проти поліомієліту, щоб захистити всіх дітей до 10 років від цього вкрай небезпечного захворювання, яке нещодавно повернулося до України.
Надання правильної та позитивної інформації батькам і дітям — це значний крок для забезпечення захисту від поліо, а також від інших захворювань, яким можна запобігти через проведення планової імунізації.

Ви – одні з найбільш впливових осіб у своєму оточенні, вас поважають, до ваших порад дослухаються. Для того, щоб кампанія була успішною, ми звертаємося до вас із проханням допомогти розповсюдити інформацію про важливість вакцинації.
Батькам ви можете розповісти про це протягом зборів або особистих зустрічей. А для дітей ми просимо вас організувати спеціальний урок, заняття або захід із питань захисту від поліомієліту.
Ми підготували інформаційно-методичні матеріали для вчителів молодших класів та вихователів дитячих садків, а також спеціальний роздавальний матеріал — книжку-розмальовку «Як Білий Чарівник із Феєю-крапелькою перемогли Чаклуна Поліо».
Усі ці матеріали сформатовано таким чином, щоб ви без зайвих зусиль могли, завантаживши їх нижче за покликаннями, роздрукувати на звичайному принтері, на аркушах формату А4.
Сподіваємося на вашу підтримку та співпрацю в цій нелегкій просвітницькій діяльності!

Із вдячністю та повагою,
група з реагування на спалах поліо в Україні

1. Інформаційно-методичні матеріали для вчителів молодших класів
Завантажити teachers.pdf

teachers

2. Інформаційно-методичні матеріали для вихователів дитячих садків
Завантажити preschool_teachers.pdf

preschool_teachers

3. Книжка-розмальовка для дітей
Завантажити TaleA4.pdf

TaleA4