Дітям про вакцинацію

Казка-розмальовка «Як Білий чарівник із Феєю-крапелькою перемогли Чаклуна Поліо»

Ми створили цю книгу для того, щоб вам було легше розмовляти з дітьми про щеплення в цілому та про спалах поліомієліту в Україні зокрема.
Текст казки ми радимо прочитати разом з дитиною, адже так ви матимете змогу розповісти більше про вакцину, ризики інфікування поліомієлітом, важливість дотримання гігієни, а також звернути увагу на заходи додаткової імунізації в Україні. Адже у випадку спалаху поліо необхідні додаткові дози вакцини, щоб максимально захистити малюків та припинити циркуляцію вірусу в країні.
Сподіваємося, ця книга буде корисною батькам, учителям молодших класів та вихователям у дитячих садках.

Як зробити роздруківку для дитини: кілька порад

Якщо ви будете роздруковувати книжку на побутовому лазерному принтері, то використовуйте цей файл.
Ми не радимо друкувати на обох сторонах аркушу: офісний папір (який використовується для побутових принтерів і ксероксів) — занадто тоненький, щоб розмальовувати його з обох боків.
Потім сторінки можна розрізати навпіл за лінією посередині та зшити у книжечку за допомогою степлера, або лишити окремими аркушами, щоб мати змогу розкласти перед собою весь «комікс».
Якщо ви хочете зробити «справжню» книжку, то віднесіть до поліграфії цей файл (зашиваем ссылку ссылку на файл, в конце имени которого «А5″, текст убираем) та поясніть працівникові завдання.

Цікавого читання та малювання!